Slottsvy

723698

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, vy över slott och vik, otydligt signerad, olja på duk, omkring sekelskiftet 1800/1900, 50x62 cm.

Restaurerad. Krackelyrer

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Slottsvy

Budhistorik (15 bud)
5536054
3 800
5535990
3 600
5535990
3 400
5535775
3 200
5535775

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.