Per månsson

723696

PER MÅNSSON (1892-1976): Stilleben med vas och klocka, olja på pannå, ca 46x37 cm

Smärre slitage.

Rum 6

Per månsson

Budhistorik (21 bud)
5536229
3 800
5535751
3 600
5536228
3 400
5535751
2 800
5535732
2 600

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.