Oljelampa

723681

OLJELAMPA, 1800-tal, mässing, 3 ljuspunkter, höjd ca 52 cm

Bruksslitage

Diverse, Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 10

Oljelampa

Budhistorik

2020-01-19 kl 12:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.