Roland Kempe akvarell

723677

ROLAND KEMPE (1907-1991): "Ikosaedron platonsk kropp", akvarell, signerad och daterad 1949-52, 32x52 cm
a tergo utställningsetikett Galerie Blanche 1959

Fack 17

Roland Kempe akvarell

Budhistorik (4 bud)

5534326
5529709
5529680
5519098

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.