Vas i glas

723672

VAS i grönt glas, 1900-talets första hälft, höjd ca 61 cm

Smärre slitage

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 11

Vas i glas

Budhistorik (12 bud)
5535758
850
5534586
5533548
750
5529539
700
5533547
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.