Eugen Taube

723662

EUGEN TAUBE (1869-1913) "Vy från söder mot Skeppsholmen", akvarell, signerad, 8,5 x 12,5 cm

Konst, Äldre måleri

Eugen Taube

Budhistorik (6 bud)
5535119
5535085
550
5534133
500
5525711
5523894

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.