Salongsbord i barockstil

723658

SALONGSBORD, barockstil, omkring mitten av 1900-talet, stomme i bonad björk, rikligt skuren dekor, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 60, diamater ca 95 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Salongsbord i barockstil

Budhistorik (7 bud)
5536402
600
5536079
550
5533743
500
5533231
450
5532905

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.