Karmstolar Karl-Johan

723657

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, Karl-Johan, fanerade i mahogny, stoppade sitsar klädda i textil, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, smärre skador.

Möbler, Stolar

Rum 5

Karmstolar Karl-Johan

Budhistorik (8 bud)
5533849
700
5534102
650
5533849
600
5532635
550
5532635
450

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.