Champagnekylare bl.a. Moët & Chandon

723656

CHAMPAGNEKYLARE, SHAKER, ISHINK med tång, Moët & Chandon kylare, vitmetall, 1900-talets andra hälft, med ringhänklar, Alfra Italy ishink, rostfritt stål, Koskenkorva shaker, höjd ca 12-21 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 8

Budhistorik (3 bud)

5535251
5534033
5532923

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.