Orientmatta

723653

ORIENTMATTA, old/semiantik, signerad, Mashad, ca 301x204 cm

Slitage, delvis hårdare slitage, delvis blekt, langetteringar med slitage/skador, signatur möjligen senare

Mattor/Textilier

Rum 10

Orientmatta

Budhistorik (14 bud)
5541434
5541447
5541434
900
5541324
850
5541064

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.