Botaniska affischer

723652

BOTANISKA AFFISHER, 20 st, kolorerade, Gen.Stab.Lit, 1900-talets första hälft. ca 23x15 cm.

Oramade. smärre slitage

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Monter 5

Botaniska affischer

Budhistorik (14 bud)
5534493
1 300
5534492
5533666
5534491
5533666

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.