Roland Svensson

723635

ROLAND SVENSSON (1910-2003): 3 st, bland annat "Söndag på isen, Möja", signerade och numrerade roland S, färglitografier, bildmått ca 43x58 cm, samt 49x42 cm

Fack 15

Roland Svensson

Budhistorik (26 bud)
5536377
5533370
2 800
5536376
2 600
5533370
5534979

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.