Bengt Ruda stolar Triva Nordiska Kompaniet

723627

BENGT RUDA, 1-par, karmstolar, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt, Triva, stomme i ek, klädd i gultonat tyg, sitthöjd ca 34 cm

Smärre slitage, delvis torkad stoppning

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Budhistorik (26 bud)
5535272
5535266
2 800
5535245
2 600
5532302
2 400
5535242
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.