Roland Svensson litografi

723617

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Älvrosgården, Skansen" 1956, numrerad och signerad roland S, färglitografi, ej ramad, bildmått ca 27x54 cm

Roland Svensson litografi

Budhistorik

2020-01-26 kl 12:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.