Roland Svensson litografier

723616

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Älvrosgården, Skansen" 1956, numrerad och signerad roland S, färglitografi, ej ramad, bildmått ca 27x54 cm

Roland Svensson litografier

Budhistorik (1 bud)

5521166
2020-01-14 18:40:09

2020-01-19 kl 21:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.