Olle Hjortzberg

723611

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Akvarell, "Klubben", midsommarafton 1945, monogramsignerad OH, bildstrl 41x34 cm.

Fack 7

Olle Hjortzberg

Budhistorik (6 bud)
5536891
1 700
5529590
1 600
5529590
5529589
5529588

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.