Praktsockel

723610

PRAKTSOCKEL, omkring sekelskiftet, 1800/1900-tal, 1000x35, höjd 14 cm.

Smärre slitage och skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Praktsockel

Budhistorik (10 bud)
5534172
5533502
5520860
5533297
5520860
550

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.