Alfred Mouillon

723609

ALFRED MOUILLON, (1832-1886); Ängslandskap, olja på duk 39x70 cm, signerad och daterad -73, ej ramad

Duklagningar, mindre hål, krackelyr

Konst, Äldre måleri

Fack 31

Alfred Mouillon

Budhistorik (1 bud)

5519113
2020-01-14 01:09:47

2020-01-19 kl 17:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.