Peter Dahl färglitografi

723597

PETER DAHL (född 1934): Ur Fedmans epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42x58 cm

Fack 6

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (14 bud)
5537193
5537199
950
5537193
900
5537186
850
5537191
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.