Carl Harry Stålhane Gunnar Nylund

723588

CARL HARRY STÅLHANE & GUNNAR NYLUND, 2 delar, skålfat, Rörstrand, 1950-tal, Stålhane, höjd 7, längd 27, Nylund, höjd 5, längd 20 cm.

Stålhane andra sortering, smärre slitage

Keramik/Porslin

Budhistorik

2020-01-19 kl 19:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.