Bing & Gröndahl Måsen

723579

BING & GRÖNDAHL, "Måsen", 34 delar, bestående av assietter, diam 17,5-19 cm, kakfat, skålar mm samt ett saltkar i helvitt medföljer

Smärre slitage, lövfat med lagning

Keramik/Porslin

Bing & Gröndahl Måsen

Budhistorik (7 bud)
5535095
550
5533632
500
5535094
500
5533632
450
5533072

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.