Corneille seriegrafi

723578

CORNEILLE, Cornelis (Holland 1922-2010): Komposition med naken kvinna, signerad samt daterad 79, H C upplaga ca 49x65 cm

Corneille seriegrafi

Budhistorik (6 bud)
5536313
5536311
900
5536303
5522498
750
5520269
700

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.