Sidobord

723574

SIDOBORD, 1900-talets andra hälft, besnställning i mässing, skiva i marmorkoposit, höjd ca 76 cm, skivans diameter 39 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Sidobord

Budhistorik (13 bud)
5536073
850
5536069
5535298
750
5536068
750
5535298
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.