Kakfat i silver och kristall

723572

KAKFAT, på fot, silver samt Baccaratkristall, omkring sekelskiftet 18/1900-talet, Paris, minervastämplar Minerva, kristall med etsad dekor, höjd ca 9, diamater ca 21 cm

Obetydligt slitage

Silver

Kakfat i silver och kristall

Budhistorik (4 bud)

5530031
5525783
1 600
5524757
5524435
850

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.