Salvador Dali

723570

SALVADOR DALI (1904-1989): torrnålsgravyr, bataljscen, signerad och daterad, 158/250, bladdstrl ca 56x76 cm

Fack 3

Salvador Dali

Budhistorik (14 bud)
5535239
3 400
5532966
3 200
5535133
3 200
5532966
5535125
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.