Fällbord alrot

723565

FÄLLBORD, 1800-tal, Mälardalen, skiva i alrot, höjd ca 66, 88x70 cm

Fanërskador, slitage, en liten bit saknas på en sida.

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Fällbord alrot

Budhistorik (14 bud)
5535494
5528718
1 400
5535493
1 300
5528718
5534986

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.