Uno och Östen Kristiansson

723551

UNO OCH ÖSTEN KRISTIANSSON, spegel, Luxus, Vittsjö, 1960-tal, rund med ram av ek, upphängning av läder, diameter 45 cm.

Bruksslitage, lädret något torkat.

Speglar

Geijersgatan 14, Göteborg

Uno och Östen Kristiansson

Budhistorik (7 bud)
5555240
5555208
5555206
1 600
5555203
5548906

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.