Armband silver

723547

ARMBAND, silver, bismarcklänk, längd ca 20 cm, vikt ca 69 g

Stämplar med slitage

Guld/Smycken

Armband silver

Budhistorik (8 bud)
5536436
650
5536427
600
5536145
550
5532926
500
5530471
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.