Armband guld

723544

ARMBAND, 18k guld, Italien, fantasilänk, längd ca 19 cm, vikt ca 27 g

Bruksslitage/smärre repor

Guld/Smycken

Armband guld

Budhistorik (8 bud)
5523648
7 600
5522204
7 000
5522203
6 800
5522194
6 600
5522193
6 400

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.