Kassaskåp

723543

KASSASKÅP, 1930-tal, vitmetall, invändig lackerad i röd, höjd ca 11, 31x22 cm

Bruksslitage, repor, märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Diverse

Kassaskåp

Budhistorik (7 bud)
5534007
600
5533995
550
5533148
500
5531466
450
5531456

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.