Olle Skagerfors olja på duk

723538

OLLE SKAGERFORS (1920-1997): Stilleben, signerad och daterad 1946, olja på duk, ca 56x47,5 cm

Rum 2

Olle Skagerfors olja på duk

Budhistorik (1 bud)

5542262
2020-01-21 14:48:36
10 000

2020-01-25 kl 19:26
Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.