Saltkar ett par silver

723535

SALTKAR, ett par, Schweiz, silver 800, 1900-tal, med blå glasinsats samt sked i silver, märkt Buchler, höjd ca 4, längd 7,5 cm, vikt ex glas 93 g

Slitage, glas med mikronagg

Silver

Monter 1

Saltkar ett par silver

Budhistorik (3 bud)

5533803
550
5524756
500
5524653

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.