Champagnekylare Bålskål Frankrike

723530

CHAMPAGNEKYLARE/BÅLSKÅL, 1920/30-tal, Frankrike, vitmetall, hänklarna med lejonmaskeron, för tre flaskor, höjd ca 22 samt övre diameter 31 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Monter 14

Budhistorik (20 bud)
5535027
5534702
3 800
5534668
3 600
5534567
3 400
5533922
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.