Ewå golvlampa

723528

EWÅ, golvlampa, mässing, Värnamo, 1900-talets andra hälft, med skärm från Oscar & Clothilde, höjd inkl skäm ca 143 cm, lös skärmhållare medföljer

Smärre slitage, minimala bucklor på fot

Belysning, Golvlampor

Rum 8

Ewå golvlampa

Budhistorik (10 bud)
5532783
5527980
950
5527980
900
5531149
850
5527980

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.