Bergbom

723521

BERGBOM, taklampa, 1970-tal, mässing, höjd ca 19, diameter ca 42 cm

Smärre bruksslitage, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 14

Bergbom

Budhistorik (6 bud)
5534981
550
5534221
500
5531192
450
5530094
5530827

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.