Fåtölj Malmsten

723519

CARL MALMSTEN, fåtölj, blå textilkädsel, brännmärkt, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage, skador på knappar, mindre hål, sannolikt höjd

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Fåtölj Malmsten

Budhistorik (27 bud)
5525771
2 400
5534859
5525771
5534855
1 900
5525771
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.