Fåtölj

723518

FÅTÖLJ, sannolikt Carl Malmsten, lös sittplymå, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, smärre skador, möjligen höjda ben

Möbler, Fåtöljer

Rum 17

Fåtölj

Budhistorik (17 bud)
5536135
5535603
5536134
5535603
950
5535656
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.