Skrivbord

723504

SKRIVBORD, 1950/60-tal, teak, nyckel finns, höjd ca 72 samt 124x58 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Skrivbord

Budhistorik (23 bud)
5531375
2 800
5531373
2 600
5531365
2 400
5531355
5531341

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.