Brasgarnityr

723500

BRASGARNITYR, 3 delar, sannolikt Gunnar Ander för Ystad Metall, spade och eldgaffel höjd ca 70 cmställets höjd ca 50 cm

Bruksslitage, några repor

Diverse, Metall

Geijersgatan 14, Göteborg

Brasgarnityr

Budhistorik (7 bud)
5547902
850
5547915
5547902
500
5546600
450
5546561

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.