Bengt Ellis oljemålning

723498

BENGT ELLIS (1923-2006): ''Höstvinter vid en bäckravin, Funäsdalen", signerad och daterad Ellis -78, olja på duk, ca 81x70 cm

Fack 33

Bengt Ellis oljemålning

Budhistorik (26 bud)
5534131
13 000
5534125
12 500
5534120
12 000
5534114
11 500
5534110
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 245 EUR, 1 463 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.