Endre Nemes

723493

ENDRE NEMES (1909-1985): litografi, "Två temperament", signerad, bildmått 41x53 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

Endre Nemes

Budhistorik (1 bud)

5557157
2020-01-25 09:31:38

2020-01-25 kl 10:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.