Bänk Yngvar Sandström

723490

YNGVAR SANDSTRÖM, bänk, "Tokyo", ur Triva serien, Nordiska Komapniet 1950-tal, ek, skyltmärkt NK:S VERKSTÄDER NYKÖPING MADE IN SWEDEN, höjd ca 35, 112x42 cm

Slitage, repor, märken

Möbler, Övriga möbler, Design

Hylla 3

Bänk Yngvar Sandström

Budhistorik (19 bud)
5532798
4 200
5532787
5532792
5532787
3 800
5532789
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.