Charlotte Wahlström oljemålning

723482

CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): Kustvy i dalande sol, signerad Charlotte Wahlström, olja på duk, ca 49x65 cm

Ojämn duk/bulor, mindre krackeleringing, mindre stickhål vid hörn

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (22 bud)
5535215
10 500
5535207
10 000
5535206
9 800
5535203
9 600
5535091
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.