Vas Steinschönau

723472

VAS, sannolikt Steinschönau, Böhmen, 1920-tal, kulslipad och emaljmålad dekor i svart och guld, höjd ca 17,5 cm

Ändringar/tillägg
20-01-17 16:26: Nagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Vas Steinschönau

Budhistorik (13 bud)
5536344
5534973
1 900
5534973
1 700
5536343
1 600
5534973

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.