Collier och hänge

723470

COLLIER, HÄNGE, silver, svenska importstämplar, 1920/30-tal, hängets höjd 6 cm, längd collier ca 63 cm

Enstaka mindre dekordel saknas, senare säkerhetskedja.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Collier och hänge

Budhistorik (3 bud)

5544609
5544314
5542471

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.