Bokstöd / figuriner

723468

BOKSTÖD / FIGURINER, 1 par, 1900-tal, i form av tigrar, höjd 20 cm

Obetydligt ytslitage

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Bokstöd / figuriner

Budhistorik (8 bud)
5554110
5554017
750
5553470
700
5554015
700
5553470
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.