Ljusstakar 1 par silver

723467

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska importstämplar, fyllda, höjd 10,5 cm.

Mindre bucklor.

Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

Ljusstakar 1 par silver

Budhistorik

2020-01-25 kl 13:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.