Hyllor

723466

HYLLOR, 2 st, empirestil, 1900-tal, höjd 21 resp.11,5, längd 40-49 cm

Slitage

Diverse

Rum 7, Hylla 8

Hyllor

Budhistorik (11 bud)
5531857
750
5531473
700
5531853
700
5531473
650
5531829
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.