Jan Nliwajkoo skulptur

723463

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Skulptur i form av behuvat ansikte, plexiglas delvis silverfolierat och guldfolierad, daterad och signerad 1994 J Naliwajko, ca 62 cm

Lite repor på fästet i plexiglas

Konst, Skulpturer

Rum 14

Jan Nliwajkoo skulptur

Budhistorik (10 bud)
5533184
4 400
5526206
4 200
5519801
5521947
3 800
5519801
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.