Frukbestick i silver

723461

FRUKTBESTICK, 12 dlr, Italien, silver 800, 1900-talets första hälft, med blad stämplade Solingen, längd ca 17 resp. 19 cm, i etui från Geatano Boggiali Milano

Etui med fuktfläckar

Silver

Frukbestick i silver

Budhistorik (6 bud)
5531121
550
5529559
500
5527786
450
5524948
5523214

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.